Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/rifrsoci/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/rifrsoci/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 29

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/rifrsoci/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 30
نتایج نظر سنجی در مورد ریاست محترم موسسه در دوره پیشین

انجمن اعضای هیات علمی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع

نتایج نظر سنجی در مورد ریاست محترم موسسه در دوره پیشین

انجمن اعضاي هيأت علمی مؤسسه تحقيقات جنگل‌ها و مراتع طبق روال دوره های پیشین، کارنامه‌ی مديريتی آقای دکتر حسین میرزایی ندوشن را در طول 4 سال مديريت بر مؤسسه به رای عمومی گذاشت، با اين هدف که مديران فعلی با آگاهی از نظرات همکاران و با استفاده از تجارب گذشته در مسير  اعتلای مؤسسه و آرمان‌های بلندش به نتايجی مطلوب‌تر و با بازدهی درخورتر دست يابند.
 اين نظر سنجي در 5 قسمت نحوه مديريت جناب آقاي دکتر میرزایی ندوشن را مورد بررسي قرار داد و  61%  از اعضاي انجمن كه امكان دریافت اين نظر سنجي را داشتند در آن شركت كردند.

پس از بررسي پرسش‌نامه ها اين نتايج بدست آمد:
- در بخش ويژگيهاي پژوهشي در اكثر موارد همکاران گزینه متوسط را انتخاب کرده و گزینه خوب در رده دوم و گزینه ضعیف در رده سوم قرار دارد.
- در مورد بند دوم که امور غیر پژوهشی است در اکثر موارد گزینه متوسط درصد بیشتری داشته و گزینه ضعیف در درجه دوم و گزینه خوب در رتبه سوم جای گرفته است.
- در خصوص ویژگیهای اجرایی و مدیریتی انتخاب معاون پژوهشی و انتخاب روسای بخش ها گزینه عالی و خوب بیشترین درصد را داشته و سایر گزینه ها ضعیف و متوسط ارزیابی شده است.
- در مورد روابط عمومی و برخورد با کارکنان، برخورد با کارکنان و دسترسی به ایشان گزینه خوب و عالی و رسیدگی به مشکلات افراد گزینه متوسط و خوب و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ گزینه کم بیشترین درصد را دارا بوده است. در این قسمت گزینه تغییر رفتار مدیریتی ایشان در طول دوران ریاست، گزینه کم بیشترین درصد و گزینه هیچ در رتبه بعدی بوده است و 91 درصد افراد تغییر رفتار ایشان را کم یا هیچ میدانند.
- در بخش پنجم که سوالات مربوط به استفاده شخصی ایشان از مدیریت بوده گزینه هیچ در رتبه اول و کم در رتبه دوم بوده است.
برای آقای دکتر میرزایی ندوشن آروزی توفیق بیشتر و موفقیت در امور را خواستاریم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour